Informacija apie Jurdaičių socialinės globos namų darbuotojų atlyginimus pateikiama vadovaujantis LR Teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybės institucijų ir įstaigų įstatymu ir Vyriausybės nutarimu patvirtintu Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašu.

Jurdaičių socialinės globos namų darbuotojų vidutinis mėnesio darbo užmokestis eurais, neatskaičius mokesčių:

2023 m. IV ketvirtis

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičiusVidutinis darbo užmokestis, Eur

Įstaigos vadovas ir jo pavaduotojai

23351,00
Struktūrinių padalinių vadovai ir jų pavaduotojai33086,00
Socialiniai darbuotojai132533,00
Individualios priežiūros darbuotojai782008,00
Užimtumo specialistai51863,00
Gydytojai31254,00
Bendrosios praktikos slaugytojai102384,00
Slaugytojų padėjėjai31720,00
Kiti specialistai (A arba B lygis)92017,00
Kiti kvalifikuoti darbuotojai (C lygis)131541,00
Darbininkai (D lygis)4986,00

2023 m. III ketvirtis

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičiusVidutinis darbo užmokestis, Eur
Įstaigos vadovas ir jo pavaduotojai22895,00
Struktūrinių padalinių vadovai ir jų pavaduotojai42288,00
Socialiniai darbuotojai132030,00
Individualios priežiūros darbuotojai771699,00
Užimtumo specialistai51547,00
Gydytojai31017,00
Bendrosios praktikos slaugytojai111865,00
Slaugytojų padėjėjai31384,00
Kiti specialistai (A arba B lygis)81418,00
Kiti kvalifikuoti darbuotojai (C lygis)131314,00
Darbininkai (D lygis)4802,00

2023 m. II ketvirtis

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičiusVidutinis darbo užmokestis, Eur
Įstaigos vadovas ir jo pavaduotojai22972,00
Struktūrinių padalinių vadovai ir jų pavaduotojai42276,00
Socialiniai darbuotojai142021,00
Socialinių darbuotojų padėjėjai691864,00
Užimtumo specialistai51519,00
Gydytojai31017,00
Bendrosios praktikos slaugytojai131865,00
Slaugytojų padėjėjai31387,00
Kiti specialistai (A arba B lygis)81356,00
Kiti kvalifikuoti darbuotojai (C lygis)141318,00
Darbininkai (D lygis)4784,00

2023 m. I ketvirtis

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičiusVidutinis darbo užmokestis, Eur
Įstaigos vadovas ir jo pavaduotojai22767,00
Struktūrinių padalinių vadovai ir jų pavaduotojai42184,00
Socialiniai darbuotojai141901,00
Socialinių darbuotojų padėjėjai691740,00
Užimtumo specialistai51443,00
Gydytojai3959,00
Bendrosios praktikos slaugytojai131702,00
Slaugytojų padėjėjai31325,00
Kiti specialistai (A arba B lygis)81316,00
Kiti kvalifikuoti darbuotojai (C lygis)141310,00
Darbininkai (D lygis)4804,00

2022 m. IV ketvirtis

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičiusVidutinis darbo užmokestis, Eur
Įstaigos vadovas ir jo pavaduotojai23088,00
Struktūrinių padalinių vadovai ir jų pavaduotojai42329,00
Socialiniai darbuotojai132002,00
Socialinių darbuotojų padėjėjai691837,00
Užimtumo specialistai61206,00
Gydytojai3948,00
Bendrosios praktikos slaugytojai131707,00
Slaugytojų padėjėjai31438,00
Kiti specialistai (A arba B lygis)81381,00
Kiti kvalifikuoti darbuotojai (C lygis)151408,00
Darbininkai (D lygis)31052,00

2022 m. III ketvirtis

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičiusVidutinis darbo užmokestis, Eur
Įstaigos vadovas ir jo pavaduotojai22552,00
Struktūrinių padalinių vadovai ir jų pavaduotojai41916,00
Socialiniai darbuotojai131699,00
Socialinių darbuotojų padėjėjai691514,00
Užimtumo specialistai6796,00
Gydytojai3760,00
Bendrosios praktikos slaugytojai131447,00
Slaugytojų padėjėjai31182,00
Kiti specialistai (A arba B lygis)81185,00
Kiti kvalifikuoti darbuotojai (C lygis)161224,00
Darbininkai (D lygis)3887,00

2022 m. II ketvirtis

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičiusVidutinis darbo užmokestis, Eur
Įstaigos vadovas ir jo pavaduotojai22648,00
Struktūrinių padalinių vadovai ir jų pavaduotojai41933,00
Socialiniai darbuotojai141649,00
Socialinių darbuotojų padėjėjai701528,00
Užimtumo specialistai7884,00
Gydytojai3760,00
Bendrosios praktikos slaugytojai13 1417,00
Slaugytojų padėjėjai21259,00
Kiti specialistai (A arba B lygis)8 1135,00
Kiti kvalifikuoti darbuotojai (C lygis)161198,00
Darbininkai (D lygis)3 867,00

2022 m. I ketvirtis

Pareigybės pavadinimasDarbuotojų skaičiusVidutinis darbo užmokestis, Eur
Įstaigos vadovas ir jo pavaduotojai22672,00
Struktūrinių padalinių vadovai ir jų pavaduotojai42101,00
Socialiniai darbuotojai141862,00
Socialinių darbuotojų padėjėjai681592,00
Užimtumo specialistai71097,00
Gydytojai3811,00
Bendrosios praktikos slaugytojai131472,00
Slaugytojų padėjėjai31230,00
Kiti specialistai (A arba B lygis)81198,00
Kiti kvalifikuoti darbuotojai (C lygis)151266,00
Darbininkai (D lygis)3925,00

2021 m.

Pareigybės pavadinimas I ketv.II ketv.III ketv.IV ketv.
Direktorius, direktoriaus pavaduotojas2248.002301.002327.002882.00
Socialinis darbuotojas1361.001384.001675.001861.00
Soc. darbuotojo padėjėjas1168.001201.001280.001448.00
Buhalteris1340.001338.001484.00
Gydytojas1181.001181.001181.001241.00
Bendrosios praktikos slaugytojas1291.001299.001281.001450.00
Slaugytojo padėjėjas966.00973.00933.001096.00
Skalbyklos mašinų operatorius853.00869.00883.001022.00
Automobilių vairuotojas916.00
Aplinkos, pastatų ir įren.pr.darbininkas851.00866.00852.001123.00
Valytojas642.00642.00642.00793.00
Užimtumo specialistas1073.001063.001164.001308.00
Psichologas1286.001279.001330.001382.00

2020 m.

Pareigybės pavadinimas I ketv.II ketv.III ketv.IV ketv.
Direktorius, direktoriaus pavaduotojas2125.002209.002126.002727.00
Socialinis darbuotojas1225.001321.001232.001461.00
Soc. darbuotojo padėjėjas1038.001218.001041.001289.00
Buhalteris1265.001274.001274.00
Gydytojas1113.001114.001113.001193.00
Bendrosios praktikos slaugytojas1087.001216.001085.001300.00
Slaugytojo padėjėjas771.00920.00757.00972.00
Skalbyklos mašinų operatorius833.00753.00752.00937.00
Automobilių vairuotojas857.00850.00850.001001.00
Aplinkos, pastatų ir įren.pr.darbininkas859.00859.00859.00968.00
Valytojas607.00654.00607.00730.00
Užimtumo specialistas965.001017.00956.001170.00
Psichologas1141.001150.001151.001189.00

2019 m.

Pareigybės pavadinimas I ketv.II ketv.III ketv.IV ketv.
Direktorius, direktoriaus pavaduotojas1810.001820.001820.001998.00
Socialinis darbuotojas1087.001177.001104.001258.00
Soc. darbuotojo padėjėjas827.00859.00827.00908.00
Buhalteris1219.001224.001227.001343.00
Gydytojas1070.001098.001095.001094.00
Bendrosios praktikos slaugytojas952.00991.00964.001051.00
Slaugytojo padėjėjas650.00698.00673.00666.00
Skalbyklos mašinų operatorius752.00753.00760.00809.00
Automobilių vairuotojas874.00838.00878.00943.00
Aplinkos, pastatų ir įren.pr.darbininkas723.00759.00787.00813.00
Valytojas553.00555.00555.00620.00
Užimtumo specialistas826.00835.00826.00918.00
Psichologas1048.001072.001080.001089.00
Pareigybės pavadinimas 2018 m.
 I ketv.II ketv.III ketv.IV ketv.
Direktoriaus pavaduotojas1124,001152,001151,001412,00
Socialinis darbuotojas692.00760,00775,00913,00
Soc.darbuotojo padėjėjas564.00589,00587,00696,00
Buhalteris889.00923,00918,001173,00
Gydytojas726.00759,00778,00811,00
Bendrosios praktikos slaugytojas643.00679,00663,00793,00
Slaugytojo padėjėjas447.00462,00461,00508,00
Skalbyklos mašinų operatorius523.00588,00598,00582,00
Automobilių vairuotojas613.00640,00647,00736,00
Aplinkos, pastatų ir įren.pr.darbininkas600.00536,00578,00627,00
Valytojas403.00406,00404,00503,00
Užimtumo specialistas635.00635,00636,00720,00
Psichologas727.00765,00770,00772,00
Pareigybės pavadinimas2017 m.
 I ketv.II ketv.III ketv.IV ketv.
Socialinis darbuotojas669,13 692.91 671.00 720.93
Soc.darbuotojo padėjėjas526,58607.37529.16566.20
Buhalteris785,95818.77823.64873.50
Gydytojas629,42 625.85 624.02655.62
Bendrosios praktikos slaugytojas561,88 577.10 570.21 615.51
Slaugytojo padėjėjas395,21 405.92 413.35405.72
Skalbyklos mašinų operatorius475,07479.90 478.49504.21
Automobilių vairuotojas540,83 548.10553.25745.92
Darbininkas463,86 461.04472.36 578.34
Valytojas380,00 380.00 380.00399.84
Užimtumo specialistas602,59645.32 615.84 679.56
Psichologas663.94
Pareigybės pavadinimas 2016 m.
 I ketv.II ketv.III ketv.IV ketv.
Socialinis darbuotojas667,72653,55 666,69 687,47
Soc.darbuotojo padėjėjas521,49591,80 578,60 600,16
Buhalteris521,86521,86 594,63 604,42
Gydytojas692,25692,25 817,11 635,46
Slaugytojas567,88556,08 568,26 581,79
Slaugytojo padėjėjas375,57379,46 404,83 467,88
Skalbėja437,54437,54 475,26 496,02
Virėja474,30475,67 473,02 –
Virtuvės darbininkas439,22444,76 464,79 –
Vairuotojas479,25479,25 527,18 547,89
Darbininkas459,42459,42 499,02 507,99
Sargas budėtojas559,68553,92 594,82 –
Užimtumo specialistas597,09633,70 610,01 629,74
Pareigybės pavadinimas2015m
 I ketv.II ketv.III ketv.IV ketv.
Socialinis darbuotojas548,94548,94548,94569,37
Soc.darbuotojo padėjėjas497,91508,07511,65530,83
Buhalteris503,22503,22503,22512,54
Gydytojas671,08662,85654,63670,95
Slaugytojas507,16523,34529,85537,84
Slaugytojo padėjėjas337,26337,25342,94342,94
Skalbėja372,42366,68377,64406,48
Virėja357,31377,72371,48406,34
Virtuvės darbininkas371,28368,57370,78413,63
Vairuotojas406,12413,31422,73438,99
Darbininkas386,19351,67389,97414,88
Sargas budėtojas461,31460,82462,92516,77

Atnaujinta: 2023-11-16

Atnaujinimo data: 2024-01-19