Atsiliepimai

LAIMUTĖ JOVAIŠIENĖ IR IEVA MATUZIENĖ

2023-05-24

Atsisveikinome ir palydėjome į paskutinę kelionę Danutę Ardinkienę. Norime išreikšti didžiulę padėką visam personalui už Jūsų sunkų ir daug ištvermės reikalaujantį darbą, nuoširdumą, už visą laiką, kurį mūsų a.a. Danutė gyveno Jurdaičių socialinės globos namuose. Ypatinga padėka darbuotojoms IRINAI, RASAI, RENATAI. Linkime visiems, dirbantiems šį nelengvą, didelio atsidavimo reikalaujantį darbą daug daug sveikatos! Ačiū!

JOLANTA BERNOTAITĖ

2021-12-27

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų pasiaukojantį darbą. Be galo dėkingos esame direktorei Adelei, pavaduotojai Tomai bei visam aptarnaujančiam personalui už rūpestingumą, nuoširdumą, žmogiškumą ir didžiulę kantrybę. Esame labai patenkintos kai žinome, kad tėvukas yra gerose rankose. Linkime stiprybės, naujų sumanymų įgyvendinimo ir sveikatos. Su praėjusiomis ir ateinančiomis Šventėmis!!!

LINA LUKOŠIŪNIENĖ

2021-12-15

Noriu padėkoti visiems šių namų darbuotojams, o ypač socialinei darbuotojai Odetai. Ačiū už gerą žodį, už palaikymą. Ačiū visiems, kurie padėjo išlydėti Kęstutį L. į amžino poilsio kelionę. AČIŪ

JOLANTA JONAITIENĖ

2021-10-06

Atsitikus bėdai su artimaisiais jaučiamės visiškais bejėgiais. Trūksta informacijos, neturime patirties sprendžiant užgriuvusias problemas. Likimas suvedė su Jurdaičių globos namais. Buvau sujaudinta kolektyvo dėmesingumu, rūpestingumu ir nuoširdumu. Ypač dėkoju direktorei, Adelei Pociuvienei, kuri rado tinkamus paguodos ir garantijos žodžius, kad viskas, šiuo atveju su mano mama, bus gerai. Sužavėjo ir net sujaudino aplinka lauke, ypač atmosfera viduje. Šviesu, išpuošta gyvenančių darbeliais, erdvu. Noriu iš visos širdies tarti didelį AČIŪ. Mielieji, jūsų darbo svarba negali būti pervertinta.

DAIVA

2021-09-06

Tai puiki vieta, kur saugiai palikau savo Mama. Didžiausia padėka Direktoriai, jos Pavaduotojai. Direktorė - tai žmogus iš didžiosios raidės, kuri subūrusi motyvuotą, stiprų kolektyvą, kuris atiduoda visą savo širdį ligoniukams. Didžiulis ačiū

ONA MOTUZĖ

2020-04-05

Sveiki. Teko sesei Birutei Balčiūnienei savanoriauti šiuose nuostabiose globos namuose. Kaskart po darbo džiaugdavosi man, kad gera ten ne tik dirbi, bet ir žmonėm gyventi, kokia meile ir rūpesčiu kiekvienas žmogus yra apgobiamas, kokia tolerancija ir ramybe tarp personalo, todėl šių namų gyventojai labai laimingi. Nežinia kur likimo keliai nuves mane senatvėje, tai jei į šią Jurdaičių seimą patekčiau, būčiau labai laiminga. Sėkmės personalui.

ASTA

2020-01-02

Džiaugiuosi, kad yra tokių įstaigų, kur rodomas nuoširdus dėmesys ir pagarba kiekvienam žmogui! Gerų idėjų ir prasmingų darbų. Su Naujais metais!

ASTA VASILIAUSKAITĖ

2019-12-12

Labai visur sutvarkyta 10 balų!

GUODA PAULIKAITĖ

2019-12-10

Mūsų artimąjį Jurdaičių namai prižiūrėjo pusę metų ir sugebėjo stipriai atstatyti socialinius ir kitus įgudžius. Nesitikėjome, kad Lietuvoje dar yra tokių įstaigų, kurios taip nuoširdžiai rūpinasi pacientu. Esame labai dėkingi kiekvienam darbuotojui. Ir slaugėm, ir menų mokytojoms, ir socialiniams darbuotojams, gydytojams ir vadovybei. Mūsų artimasis buvo prižiūrimas su pagarba ir draugiškumu. Tikrai didelis ačiū.

Palikite atsiliepimą (mums jūsų nuomonė svarbi)

Atnaujinimo data: 2023-12-22